In 1956 werd vereniging De Pionier Automobielen Club (PAC) opgericht om automobielen met bouwjaar tot en met 1940 in stand te houden. De PAC geeft maandelijks een digitale nieuwsbrief uit en heeft een wel wat gedateerde website en een facebook pagina.

Daarom wil PAC moderniseren met een aanlokkelijke website en door uitbreiden van social media. Zo kunnen onze leden, toekomstig leden en geïnteresseerden beter worden geïnformeerd over historisch mobiel erfgoed en onze activiteiten.

De huidige website (word press, divibuilder) kan wel een oppoetsbeurt gebruiken. Inhoudelijk kan de PAC zelf de content aanpassen en uitbreiden. Maar voor een aantrekkelijke, gebruikersvriendelijke vormgeving en kleurgebruik hebben we professioneel advies nodig. PAC wil een passende uitstraling; avontuurlijk, klasse, jong maar toch klassiek, goed leesbaar, praktisch in gebruik en heel belangrijk, overzichtelijk. Daarnaast zou de vereniging het liefst over een huisstijl beschikken, die zowel voor de website, social media, en het papieren promotie materiaal (zoals flyers en het clubmagazine) bruikbaar is.

Denk je dat je de PAC zou kunnen helpen? Stuur een bericht aan pac.voorzitter@gmail.com .De Pionier automobielen Club kijkt uit naar je reactie!